Pediküüri koolitus annab uusi oskusi nii algajale kui juba kogenud küünetehnikule

Pediküüri koolitus, mida Trendnails Küünestuudio korraldab aastaringselt nii Tallinnas kui ka Tartus, on saanud väga populaarseks ühtviisi koduste isetegijate ning juba vilunud küünetehnikute seas. Praktiline pediküüri koolitus on suurepärane võimalus, kuidas omandada lisaks maniküüri tegemise oskusele kiiresti ja tõhusalt väljaõpe ka professionaalse pediküüri tegemiseks.

Koolitusel õpetatakse pediküüri ning jalahoolduse põhitõdesid, baasteadmisele lisaks tutvustatakse ka uusi trende ning häid nippe, kuidas teha pediküüri võimalikult efektiivselt ning professionaalselt. Koolituse käigus õpetatakse ümberkäimist erinevate pediküüriks vajaminevate töövahenditega ning koolituspäeva lõppedes kantakse küüntele ka geellakk.

Pediküüri koolitus õpetab tegema pediküüri ohutult

Sageli mõeldakse, et mis see pediküüri tegemine siis ka ära ei ole – natuke lõikamist, viilimist, kreemitamist, lakk peale ja valmis! Juba vilunud küünetehnikud aga teavad, et tegelikkuses on pediküür palju nüansirohkem iluprotseduur, millega võib puudulike teadmiste ja oskuste korral kasu asemel hoopis rohkem kahju tekitada.

Toome välja mõned levinumad vead, mis pediküüri tegemisel ilmnevad.

  • Küünenahku ei lõigata piisavalt ettevaatlikult. Tihtipeale lõigatakse ka kogemata nahka sisse, mille tagajärjel võib tekkida infektsioon.
  • Varbaküüsi lõigatakse valesti: paljud lõikavad küünenurgad ära, mis on aga üks põhjustest, miks küüned sisse kasvavad. Teine oht on lõigata küüned liiga lühikeseks – see omakorda suurendab võimalust põletiku tekkeks.
  • Küüneplaati poleeritakse rohkem, kui vajalik, mis teeb selle hapraks ja tundlikuks.
  • Surnud naha eemaldamiseks raspeldatakse kuiva jalga, millega rikutakse naha loomulikku kaitsekihti ja mis kokkuvõttes võib tuua rohkem kahju kui kasu.
  • Värvimise ajal läheb värvi ka küünenahkadele, mis lõpptulemusena ei näe väga ilus välja.
  • Küünele pannakse liiga paks värvikiht, mitmekordsel värvimisel ei kuivatata eelmist kihti korralikult ära.
  • Unustatakse, et ka tavalakki kasutades tuleb lisaks kasutada alus- ja pealislakki. Aluslakk kaitseb meie küüsi värvilises küünelakis sisalduvate kahjulike ainete eest ning aitab küüneplaati vajadusel tasandada. Pealislakk kinnitab värvilise laki  ning aitab sellel kauem ilusana peal püsida.

Trendnails Küünestuudio pediküüri koolitusel tutvustatakse uusi professionaalseid pediküüri tegemise vahendeid, räägitakse hügieenist, töövahendite steriliseerimisest ja desinfitseerimisest. Iseseisvaks teemablokiks on jalgade hooldus, kus õpetatakse, mida, kui palju ja kuidas täpselt teha, et nii jalad kui ka varbaküüned näeksid välja esmaklassiliselt hoolitsetud.

Märksõnadeks personaalsus ja professionaalsus

Kuna ootame gruppi erinevate oskustega inimesi, siis üheks meie koolituse märksõnaks on personaalsus. Sageli on grupis ka mitu juhendajat, et saaksime koolituse ajal tähelepanu pöörata igale osalejale ja anda just tema oskustest ning eesmärkidest lähtuvaid nõuandeid. Lisaks sellele pakume kõikidele koolitusel osalejatele võimalust tulla ka pärast kursust meile praktiseerima ja oma oskusi näitama, olemaks kindel, kas kõik on ikka õigesti meeles. Oleme oma õpilaste jaoks alati olemas, valmis neid nõustama ja võimalusel igati abistama.

Oleme kogunud pediküüri koolitusel osalejatelt kursuse kohta ka tagasisidet. Lisaks personaalsele lähenemisele hinnatakse ka kursuse ülesehitust ning seda, et koolituselt saab kaasa mapi koos kogu vajaliku infoga. On loomulik, et kogu uus info ei talletu kohe esimese korraga – abistavast materjalist on hea kohe kõike üle vaadata ja meelde tuletada. Samuti peame positiivseks hinnanguks seda, et väga paljud meie õpilastest tulevad kohe ka teistele meie poolt pakutavatele koolitustele uusi, kasulikke ning põnevaid teadmisi koguma.

Tule ka Sina õppima selgeks uut oskust või täiendama olemasolevaid teadmisi kasulike nõuannetega oma ala professionaalidelt!

Loe koolituste kohta täpsemalt ja registreeru kursusele juba täna siin!