Küünetehniku baaskoolitus

Baaskoolitus algajale küünetehnikule.

Koolitus sisaldab: geelküünte koolitus; polüakrüülgeelide koolitus; geellaki koolitus; teooria; praktika; lõunasöök; sertifikaat.

Koolitusasutus: My Magic OÜ

Koolitusluba: Haridus-ja Teadusministeeriumi poolt väljastatud loa number on 6410 HTM

Õppekavarühm: Juuksur ja iluteenindus

Õppevaldkond: Teenindus

Õppekava nimetus: Geelküünte koolitus algajatele

Õppekeel: Eesti, vene

Õppegrupi: suurus 1-4 inimest

Kogumaht: 38 AK

Koolituse toimumiskoht: Rävala puiestee 19, Trendnails Küünestuudio

Koolituse toimumise aeg: Koolitusajad lepitakse kokku õpilasega individuaalselt

Õppekava eesmärk: Õppekava eesmärgiks on anda õpilasele alus küünevaldkonnas edukaks tegutsemiseks. Koolituse edukalt läbinud õpilasel antakse vastava sisuline tunnistust ja tõend hügieeni loengul osalemise eest, mis tunnustab teda ja annab õiguse töötada küünetehnikuna. Pakkuda võimalust elukestvaks õppeks ja arenguks. Võimaldada õppijal omandada konkurentsivõimelisel tasemel eriala, millega siseneda tööturule või jätkata seal senisest edukamalt.

Õppe ülesehitus: Õpingutel saab õpilane koolitajalt vajalikud ja väga põhjalikud teadmised nii teoorias, kui  praktikas, mis puudutab geelküünte paigaldamist ja hooldamist iseseisvaks tööks. Samuti küüneanatoomiat ja hügieeniteadmisi (sh. ka tervisekaisenõudeid maniküüris). Peale koolitust on õpilane valmis sisenema tööturule ja omab kõiki teadmisi iseseisvaks tööks,ilusalongis või muus ruumis mis vastab terivisekaitse nõuetele ilusalongi pidamise suhtes.

 Õpiväljund: Geelküünte koolituse praktilises osas õpitakse  geelküünte paigaldamist ja hooldamist, polüakrüülgeelidega töötamist, küünekuju viilimist, modelleerimist, šabloonide asetamist, materjali tunnetamist, pintsli ja viili hoidmist, küünepuuriga töötamist,  prantsuse maniküüri tegemist ja lihtsamat nail arti.  Õpilane oskab iseseisvalt teostada geelküünte ning geellaki paigaldust ja hooldust, vastavalt õpitud meetoditele. Samuti valdab küünedisaini teadmisi hetke trende arvestades. Õpilane järgib teenuseid osutades hügieenireegleid vastavalt Eesti Vabariigis kehtivatele õigusaktidele. Oskab arvestada küüneeripäradega.

Õpingute jooksul käsitletakse järgmisi teemasid teoorias ja praktikas:

 • Nõuetekohased hügieeniprotseduurid ilusalongis;
 • Küüneanatoomia ja -haigused;
 • Geellaki paigaldus ja hooldus;
 • Geelküünte paigaldus vormidel/polüakrüülgeeliga;
 • Geelküünte hooldus;
 • Viilimistehnika küünefreesiga;
 • Viilimistehnika küüneviiliga;
 • Lihtsamad nailart oskused (küünemaalingud).

Õppematerjalideks on teooria konspekt, mille koolitaja on koostanud vastavalt enda teoreetiliste- ja praktilistele teadmistele. Samuti sisaldab hügieeni konspekt Sotsiaalministri 20. detsembri 2000. a määruses nr 86 „Tervisekaitsenõuded ilu- ja isikuteenuste osutamisele” toodud nõudeid. Konspekti saab õpilane soovi korral täiendada. Konspekt jääb õpilasele, kus kohast on tal hea hiljem õpitut korrata. 

Teooria

 • Küüne anatoomia, – struktuur, küüntes esinevad muutused, haigused
 • Küüne erinevad kujud, õige küüne pikkuse valimine
 • Materjalide kasutamine, töövahendid
 • Hügieeninõuded
 • Ergonoomilised töövõtted
 • Töökäik

Praktilise töö käigus teostatakse 8 erinevat tööd. Töö toimub salongi materjalidega ja on modellide peal. Töödeks saab kasutada kõike vajalikku ning proovida erinevaid materjale. 

Praktika

 • Geelküünte paigaldus (2 tööd)
 • Geelküünte hooldus (2 tööd)
 • Polüakrüülgeelide paigaldus/hooldus aparaadimaniküüriga (2 tööd)
 • Geellaki paigladus (2 tööd)

Lõpetamise tingimused: Õpilane on kohustatud läbima koolituskava täiesmahus positiivsele tulemusele. On läbinud hügieeniloengu küünetehnikule. Oskab iseseisvalt rakendada kõiki küünetehniku koolituselt saadud võtteid. Õpilase teadmisi kontrollitakse praktilise töö eksamiga, eksami päeval.

Hindamine:

Õpilasi hinnatakse järgmiste kriteeriumite alusel eksami päeval (iseseiev töö):

 • Hügieeni tagamine.
 • Töökoha ettevalmistamine.
 • Materjalide kasutamise oskus.
 • Ohutusnõuded, isikukaitsevahendite kasutamise oskus (suumask, kaitsekindad, kaitseprillid, kaitseriietus).
 • Õige tehnika leidmine geelküünte paigalduseks või hoolduseks ning küünedisainimise oskus, samuti küüneeripära tuvastamise oskus.
 • Küünte kuju esteetilisus.
 • Küüneviili ja küünefreesi õige ja ohutu kasutamine.

Õppekeskkond: Õpe viiakse läbi kaasaegses ilusalongis. Salongis on eraldi ruum küünetehnikutele, kus saavad töötada 1-2 õpilast korraga. Salongiruumid on läbinud kontrolli positiivsele hindele terviseameti poolt.

Koolitusele registreerudes lepitakse kokku koolituse toimumise aeg ja  saadetakse teile ettemaksuarve 100€, mille tasumine garanteerib koha koolitusele, ülejäänud osa tuleb maksta koolitusele tulles kohapeal. Peale ettemaksu laekumist saadetakse täpne koolituskava. 

Kontrollvorm: Suuline tagasiside praktilisele tööle koolituspäeval

Lõpetamisel väljastatavad dokumendid: Teadmiste ja oskuste kontrolli positiivsele hindele sooritamise korral ning kõigi õppekavasse kuuluvate moodulite ning eelduste läbimise korral väljastatakse vastava sisuline tunnistus. Õppekava osaliselt läbinud, hindamisel mitteosalenud või hindamist mitteläbinud õppijale väljastatakse tõend, mitte tunnistus koolitusel osalemise kohta.

Hind sisaldab: väljaõpe, töömaterjal, koolitusmaterjalid, lõunasöök, eksam, sertifikaat

Maksumus

750 € – koolitus ilma stardikomplektita

900 € – koolitus koos stardipaketiga (hinnavõit eraldi ostes 80 €)

Võimalik taodelda järelmaksu

 

Stardikomplekt sisaldab:  

​​

UV Led lamp
Ulra Dry
Ultra Bond
Hybrid Base
Flexi Gloss
Milky Builder Gel 15 ml
Küünevil 100 /180
Küüneviil 180/240
Poleerviil
Tolmupintsel
Küünenahaõli
Des. Vahend kätele 150 ml
Des. Vahend pindadele 150 ml
Küünenahalükkaja
Pintsel geelile
Pintsel polygeelile
Peenike pintsel
Vatipadjad 500 tk
Cleaner
Polygeel
Poly liquid
Polygeelide topsik
Pro Base nr 14
Mega Base Clear
Mega Base white

Registreeri küünetehniku baaskoolitusele:

Saada meile oma osalemise soov ning koolitaja võtab Sinuga ühendust, et leida just Sinule sobiv koolituse aeg. Peale sobiva aja leidmist väljastatakse ettemaksuarve, mille tasumine garanteerib koha koolitusel, teine osa makstakse koolitusel.

BRONEERI ONLINE (Tallinn)