Viimased postitused

Veebr
01

Kui ahvist saab päevapealt tulekukk, siis kuidas sellele jahmatusele moekalt reageerida?

Kätte on jõudnud uus aasta ka idamaade kalendri järgi – vahva ja krutskeid täis ahvi aasta muutus kirevaks ja kirjuks suure tulekuke aastaks. Hiina astroloogilise aasta vahetudes võiks ju ka oma küüntele midagi teemakohast kanda. Kuid mida siis?

mblog

Pildi ja küünedisaini autor: Marju

28. jaanuaril jõudis meile suure rõõmu ja käraga kohale suure tulekuke aasta. Kukest mõjutatud aasta toob endaga kaasa muidugi peremehelikku otsekohesust ning sellega kaasnevaid intriige ja särtsu. Tuli aga toob kaasa kirevust, ärevust ja sära.

Kõige selle sira-sära keskel olles oleks vahepeal ju hea saada kuskilt rahustavat tuge. Seda saad oma küüntelt. Lugesid õigesti – küüntelt. Nimelt liikudes kaasa tänapäeva trendimaailma ning praktilisusega, laseb see sul oma puhkehetke kohe nautida, kui kannad küüntele rahustavalt tuhme ja mõnusalt ilusaid värve.

Detsembris klubides ning aastavahetuse pidudel käies said suursuguselt uhkustada lühemate küüntega. Eriti siis, kui neid kaunistasid Trendnails Küünestuudios tehtud imelised küünemaalingud. Uuel aastal jäta need ilustused kõik kõrvale.

Nüüd on aeg tagasi tuua teravatipulised küüned, mis otsekohesuse ja märkimisväärselt julge olekuga kuke aastasse täielikult sobivad. Teravad küüned mitte ainult ei näe ilusad välja, vaid annavad ka küünetehnikule rohkem ruumi oma oskuste kasutamiseks. Võrreldes lühikeste küüntega võivad pikad ja teravatipulised küüned küll algul veidi harjumatud olla. Ära pelga, peagi märkad, et kasvab vilumus ja kõik on hästi. Inimesed hakkavad sind märkama, just sinu vilumust. Töötades teravatipuliste küüntega, oled nende silmis kohe julgem ja moekam ning sul on kindlalt olemas oskused, et raskeid väljakutseid vastu võtta.

Kui enne lasid oma küüntele teha imelisi jõulude ja uue aasta teemalisi küünemaalinguid, siis nüüd võid jällegi lasta oma küünepliiatsitel ja maalimisoskusel puhata. Ka täpitamine ega triibutamine ei ole enam moes, tänapäeva inimesele meeldib särtsaka kuke kõrval näha mahedaid küüsi.

Aeg on uuesti kapist välja otsida küünevinüülid. Värvides 2/3 küünest mustaks ning 1/3 küünevinüüli maagilise otsese joonega eraldades ning beežiks värvides, oled saavutanud midagi erakordset. Sinu küüned on ametlikult transformeerunud 2016. aastast 2017. aastasse ja seda kõike ainult kahe küünelaki ja küünevinüülidega.

Samuti on ilus ka oma küüne keskmise osa naturaalseks jätmine ning küüne välisääre mõne mõnusa halli tooniga üle värvimine. Selline meetod on ka huviäratav ja väljapaistev, sest selline mood on maailmas üks kõige ilusamaid ja efektsemaid. Selle põhjustab tema eripära ning naturaalse küüne kõrvalt müstiliselt välkuv värvipahvakas.

Moodsad ning suurele tulekukele kohased küüned saad lasta endale teha Trend Nailsi küünestuudios. Selleks broneeri aeg siin.