Tere, Meriliis!

Trendnailsi Tallinna Küünestuudios on tööle tulnud Meriliis, kes on spetsialiseerunud just ainult geellakile. Kliendid kirjeldavad teda kui rõõmsameelset, kohusetundlikku ja asjalikku inimest. Küünetehnikuna alustas ta juba seitse aastat tagasi, aga vahepeal oli töös paus sees. „Pausi ajal sain aru, et just küünetehnikuna töötamine on see, mis minu südame kiiremini põksuma paneb ja mind õnnelikuks teeb,“ ütleb Meriliis, kes praeguseks on küünetehnikuna töötanud kaks aktiivset aastat.

Oma töö juures meeldib talle kõige enam klientide rõõmsad näod, kui nad saavad värsked ja säravad küüned. „Mu töös puudub rutiin ja asjatud pinged. Iga klient on erinev ja alati on tore oma püsikliente näha! Olen aktiivne suhtleja ja seetõttu mulle töö meeldibki – saan palju suhelda väga erinevate inimestega,“ rõõmustab Meriliis.

Miks võiks eelistada geellakki?

„Tänapäevapäeva inimestel on alati kiire ning nad ei saa veeta palju aega iluteenuseid nautides. Geellakkimine on kiire ja tulemus kaunis ning loomulik,“ tutvustab Meriliis geellaki tugevusi.

Palju arvatakse, et geellakiga ei saa küüsi pikaks kasvatada, aga selle väite lükkab küünetehnik ümber. „Mul on väga palju kliente, kellelt tihti küsitakse, et kas neil on geelküüned, sest pikkust on omajagu!“

Geellakki tasub eelistada ka sel põhjusel, et selle püsivus on väga hea. „Minu kliendid käivad hoolduses vastavalt vajadusele ja soovidele keskmiselt 2,5-4,5 nädala tagant. Nädalate vahemik oleneb küünte kasvukiirusest ja elustiilist.“

Kolmandaks on geellakk soovituslik, sest nendele saab teha põhimõtteliselt kõiki disaine, mida geelküüntelegi. „Seega saad omale kaunid küüned vähese ajaga!“ ütleb Trendnailsi Tallinna Küünestuudio küünetehnik Meriliis.

Tule tutvu Meriliisiga ja proovi geellakki! Suurepärane geellakkimine Tallinnas!

Broneeri aeg online!

BRONEERI ONLINE (Tallinn)